Kontakt z torre.pl (pon.-pt. 9-17)

PROSIMY O PRZECZYTANIE ORAZ AKCEPTACJĘ POLITYKI OCHRONY DANYCH TORRE POPRZEZ ZAZNACZENIE POWYŻSZEGO OKIENKA (CHECKBOXU)
Dziękujemy za zapisanie się do newslettera. Prosimy sprawdzić konto email. Za chwilę otrzyma Pan/Pani link do potwierdzenia subskrypcji.

Marta Podleśna- Nowak

 

Marta Podleśna- Nowak – geograf, latynoamerykanistka, specjalistka od Ameryki Łacińskiej. Od 2000 roku przemierza kraje latynoskie nie tylko w  charakterze pilota wycieczek ale także realizując swoje marzenia, jak to o samotnej wielomiesięcznej podróży przez cały kontynent szlakiem „Dzienników Motocyklowych”. Relację z tej podróży spisywała na blogu oraz opowiadała podczas cyklicznych audycji radiowych. Z Arturem z Torre   poznali się w 2005 roku na Pustyni Atacama i tak zaczęła się ich współpraca.

Wracając wielokrotnie do tych samych krajów (np. w Peru już 16 razy) obserwuje z fascynacją jak na przestrzeni dwóch dziesięcioleci zmieniała się nie  tylko infrastruktura turystyczna w poszczególnych krajach ale też samo społeczeństwo. Przez lata zgłębiała system mañana i teraz doskonale potrafi w  pracy łączyć europejską precyzję i punktualność z latynoską beztroską i luzem. Wyjazd z nią miewa jednak skutki uboczne – zaraża pasją. Na koncie  ma dziesiątki turystów, którzy rozpoczęli naukę j. hiszpańskiego lub związali się zawodowo czy sercowo z latynoskim kontynentem.  Pracę zawodową  skutecznie łączy z byciem podwójną mamą. Prowadzi stronę www.latinotour.pl  

Jej bagaż doświadczeń i szerokie kontakty owocują nie tylko w charakterze pilota, ale również w postaci autorskich programów. W Torre kompleksowo  opracowuje trasy do Patagonii, Meksyku, Gwatemali i Belize oraz do Brazylii.